Cookie Statement

Wat zijn cookies?

Cookies zijn kleine tekstbestanden die tijdens een bezoek aan een website op de computer of ander toestel worden opgeslagen en worden meestal gebruikt om websites optimaal te laten functioneren, om de handelingen van de bezoekers van de website bij te houden, om login gegevens te bewaren, enz.  Afhankelijk van het soort cookie zal deze tijdelijk of voor lange termijn opgeslagen worden op de harde schijf van de computer, smartphone of tablet van de bezoeker.

Meer informatie over de soorten cookies kan u vinden op www.aboutcookies.org

Cookies van externe bedrijven?

Zowel facebook en twitter genereren via code eveneens cookies waar wijzelf geen invloed op hebben. Via deze URL’s kan u lezen wat deze bedrijven met uw gegevens uitvoeren: Facebook ,Twitter , Addthis

Deze informatie wordt zoveel mogelijk geanonimiseerd en wordt terug bewaart op Amerikaanse servers. Deze bedrijven zijn aangesloten bij het Privacy Shield-programma van het Amerikaanse Ministerie van Handel.

Hoe kan u uw cookies beheren?

De meeste browsers aanvaarden automatisch cookies. U kan uw browser zo instellen dat u gewaarschuwd wordt vooraleer een cookie wordt geplaatst of zodat cookies geweigerd worden. Meer informatie over hoe u uw browser kan instellen, vindt u via de 'Help'-knop op uw browser of via de volgende links: Google Chrome , Internet Explorer , Mozilla Firefox , Safari

Meer informatie over het beheren van cookies kan u vinden  op http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies